Bij Merkelijkheid geloven we dat je pas echt impactvolle marketing maakt als je je verdiept in de wereld van je opdrachtgever. Begrijpen wat hen beweegt, wat hen onderscheidt en waar hun creativiteit vandaan komt. Daarom bezoeken we regelmatig klanten of partners met wie we samenwerken. Op donderdag 5 juli was het de beurt aan een bijzondere plek: Wisseloord Studios in Hilversum.
Al bijna vijf jaar werken we samen met Wisseloord, een plek waar muziek, educatie en ondernemerschap samenkomen. Deze middag werden we hartelijk ontvangen door niemand minder dan Malik Berrabah, CEO van Wisseloord en de drijvende kracht achter zowel de studios als meerdere Academies (oa Hilversum, Parijs, Milaan, Stockholm).
We begonnen de middag met een uitgebreide rondleiding. Van de imposante Studio 1 tot de minder toegankelijke ruimtes zoals de kelder – waar een unieke collectie vintage microfoons wordt bewaard, elk met zijn eigen karakter en klankkleur. Een walhalla voor audio-puristen, maar ook voor ons als niet-muzikanten een fascinerende wereld waarin elk detail telt.
In Studio 2 nam Malik ons vervolgens mee in een interactieve sessie over creativiteit. Vanuit zijn achtergrond in de muziekwereld stelde hij vragen die ons aan het denken zetten:
Voor Malik was het een bijzondere setting: een groep professionals zonder muzikale achtergrond. Maar juist dat maakte het des te waardevoller. De inzichten en gesprekken die ontstonden, wisten de juiste snaar te raken. We verlieten de studio met hernieuwde inspiratie.
We sloten de dag af bij Ristorante Primo, gevestigd in de voormalige Wisseloord Brasserie. Het restaurant wordt gerund door de Zaccariello-broers, Luca en Ennio, bekend in Hilversum. Primo combineert traditionele Italiaanse recepten met een moderne touch. Van antipasi tot tiramisù: elk gerecht was een ode aan de familiekeuken. Warm, puur en met liefde bereid.
Dank aan Malik Berrabah voor zijn inspirerende sessie, en aan Luca Zaccariello voor het heerlijke diner.
Een middag vol indrukken, gesprekken en inzichten – precies zoals we het bij Merkelijkheid graag zien.